• 604 600 437 nebo 603 185 989
  • Po - Pá: 7:00 - 16:00  
  • Tišnovská 305, Kuřim
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Ytong - porobetonové tvárnice s tradicí

Porobetonové tvárnice značky Ytong mají na českém trhu dlouholetou tradici. Pro někoho se Ytong stal dokonce synonymem tohoto druhu stavebního materiálu. Tvárnice, původem ze Švédska, umožňují stavět vysoce úsporné domy v poměrně krátkém čase.

Výrobky Ytong se od svého uvedení na trh rozšířily do celého světa a výrazně ovlivnily změny ve stavebním průmyslu. Použití bílých, hladkých, přesných tvárnic vedlo ke zlepšení tepelné izolace o 20% a k celkovému zrychlení procesu výstavby domů a budov. Ve výsledku znamenalo užití tvárnic Ytong úspory jak na přímých stavebních nákladech, tak na následných provozních nákladech.

 

Moderní tvárnice Ytong jako univerzální řešení pro stavbu

Tvárnice z porobetonu jsou vyráběny z moderních přírodních materiálů (vápna, písku, cementu a vody) za pomoci inovativní technologie, jejímž výsledkem jsou milióny vzduchových pórů v hmotě. Pórobeton v sobě skvěle kombinuje nízkou objemovou hmotnost, jíž získává právě díky pórovitosti materiálu, a vynikající konstrukční pevnost, dosaženou pomocí velmi pevné krystalické struktury mezipórových stěn. Pórobetonové tvárnice Ytong mohou být díky nízké hmotnosti tvarovány i do větších rozměrů bez jakéhokoliv vlivu na ergonomické požadavky.

Stavební tvárnice této značky jsou typické jednolitostí, stabilitou, vysokým stupněm tepelné izolace a také velmi jednoduchou opracovatelností. Snadné, libovolné řezání umožňuje přizpůsobit materiál požadavkům stavby. Přesné jednotky lze snadno spojovat tenkou vrstvou malty to téměř bezespáré zdi. Zároveň díky hladkému povrchu nevyžadují silnou vrstvu vnější omítky. Jednotlivé vyráběné typy tvárnic Ytong dovolují postavit prakticky celý dům od sklepa až po podkroví. Zedníci a stavební dělníci mohou se stavbou postupovat výrazně rychleji než je tomu u objektů z běžných cihel.

 

Nenosný překlad

nenosny preklad ytong uvod

Nosné překlady

nosny preklad ytong

Obloukové segmenty

obloukove segmenty ytong uvod

Plochý překlad

ploche preklady ytong

Přesné příčkovky

ytong prickovka uvod

Přesné tvárnice

ytong tvarnice uvod

Tepelněizolační tvárnice

ytong tvarnice uvod

UPA-profil

ytong upa profil uvod

U-profil

ytong u uvod

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Informace pro zákazníky

Navštivte nás:

Tišnovská 305 (v areálu statku)
Kuřim 664 34
Otevírací doba:
Po - Pá:  7:00 - 16:00
BRUS, spol.s r.o. - ekatalog.czStavebniny a stavební materiály - ekatalog.cz
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá