• 604 600 437 nebo 603 185 989
  • Po - Pá: 7:00 - 16:00  
  • Tišnovská 305, Kuřim
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
zaruka33let

Pálená střešní taška Tondach - nadčasová ochrana pro Váš dům

 

Bobrovka

bobrovka rezna uvod

Brněnka 14

brnenka engoba cervena uvod

Falcovka 11

falcovka glazura bridlicove cerna uvod

Figaro

figaro engoba hneda uvod

Francouzská 12

francouzska 12 glazura amadeus cervena uvod

Francouzská 14

francouzska14 rezna uvod

Hranice 11

hranice engoba cervena uvod

Románská 12

romanska engoba cerna uvod

Srdcovka 11

srdcovka engoba medena uvod

Samba 11

samba rezna uvod

Steinbrück

steinbruck rezna uvod

Stodo 12

stodo engoba tmave hneda uvod

Univerzál 12 režná

univerzal rezna uvod

Malý prejz

maly prejz

Velký prejz

velky prejz

Špičkový výrobce širokého stavebního sortimentu Tondach si je vědom důležitosti správného výběru střešní krytiny pro zajištění maximální ochrany domu. Proto přináší na trh jedinečné pálené střešní tašky Tondach, které se vyznačují extrémní odolností a mnohaletou trvanlivostí. Vysoká důvěra a spolehlivost těchto tašek nám umožňuje poskytnout záruku 33 let na jednotlivé produkty z nabídky střešních krytin Tondach.

Kromě této značky najdete v našem sortimentu střešních krytin také další vysoce kvalitní výrobky značek Bramac, Creaton či KM BETA.

 

Vysoce funkční střešní tašky Tondach

Pálené střešní tašky Tondach představují prvotřídní stavební materiál z nejkvalitnějších surovin. Použité vstupní suroviny a moderní technologie výroby zajišťují dosažení všech potřebných vlastností. Krytina ze 100% přírodního materiálu má řadu předností:

  • Nové modely tašek jsou vhodné i pro střechy s velmi nízkým sklonem. Skvěle se přizpůsobí, což umožní snadnější pokládku, a tím tak úsporu času a peněz.
  • Díky vysoké odolnosti tašek proti mechanickému poškození, vysoko nad hodnotami stanovenými normami, nabízí střecha dostatečně pevný povrch jak v průběhu instalace, tak při následných kontrolách či údržbě.
  • Systém dvojitých drážek poskytuje maximální ochranu proti vniku drobných prašných nečistot, stékající vodě či prašnému sněhu. To napomáhá celkově chránit základní konstrukci střechy proti vnějším vlivům.
  • Mimořádně hladký povrch zajišťuje perfektní odolnost proti nepříznivým vlivům. Na povrchu tašek použitá glazura nebo engoba se v průběhu výpalu při vysokých teplotách pevně zataví, čímž tak zafixuje daný barevný odstín. Technika výroby umožňuje vytvoření široké palety trvanlivých barev a povrchových úprav.

 

Stylové tašky Tondach, šetrné k životnímu prostředí

Se střešní krytinou Tondach získá Váš dům styl a líbivý vzhled. Ať už potřebujete vybudovat či zrekonstruovat střechu moderní budovy nebo historické stavby, pomocí zvolených střešních tašek této značky se Vám jistě podaří zachovat celkový estetický ráz. Zároveň Vás může hřát vědomí, že použité střešní tašky jsou vyrobeny ekologickými postupy, z čistě přírodních materiálů, bez použití škodlivin či chemických přísad. Na konci životnosti pak můžete výrobek bezpečně a snadno recyklovat.

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Informace pro zákazníky

Navštivte nás:

Tišnovská 305 (v areálu statku)
Kuřim 664 34
Otevírací doba:
Po - Pá:  7:00 - 16:00
BRUS, spol.s r.o. - ekatalog.czStavebniny a stavební materiály - ekatalog.cz
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá