• 604 600 437 nebo 603 185 989
  • Po - Pá: 7:00 - 16:00  
  • Tišnovská 305, Kuřim
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Porobetonové tvárnice - oblíbený stavební materiál

Porobetonové tvárnice představují univerzální stavební materiál se širokým spektrem použití. Díky jejich vlastnostem jsou vhodné jak pro výstavbu rodinných domů či bytových staveb, tak také pro průmyslové objekty. S jejich pomocí můžete vybudovat celý dům, od sklepa až po střechu. Svoje uplatnění najdou i při rekonstrukcích.

Tvárnice z porobetonu jsou skvělým stavebním materiálem pro obvodové i vnitřní nosné stěny, zdění vnitřních příček či jako fasádní termoizolační desky. U průmyslových staveb mohou sloužit jako výplňové zdivo skeletonových konstrukcí. Variabilita, rozměrová a tvarová přesnost, snadné opracování a jednoduchý proces zdění přispívá k jejich velké oblibě u stavebních dělníků i soukromých uživatelů.

 

Proč si zvolit porobetonové tvárnice?

Široká škála tvárnic tvoří celý stavební systém. V sortimentu porobetonových tvárnic naleznete nejrůznější zdící prvky jako jsou tvárnice pro obvodové stěny, příčkovky, překlady, stropní tvárnice a řadu dalších.

Porobetonové tvárnice se vyrábějí ze tří základních složek: plnivo, pojivo a voda. Jako plnivo používají výrobci například křemičitý písek, elektrárenský popílek či jiné vstupní suroviny s podobnými vlastnostmi. Ve všech případech je cílem vytvoření produktu poskytujícího maximální tepelnou izolaci, vytvářejícího dokonalou akustickou bariéru, s vysokou pevností a dlouhou životností. Mezi vlastnosti porobetonu patří také nehořlavost a možnost recyklování.

 

Na výběr nabízíme jen to nejlepší na trhu

Našim zákazníkům se vždy snažíme nabízet pouze ty nejkvalitnější výrobky pro jejich stavbu. Špičku na trhu porobetonových tvárnic v České republice představují produkty značek Ytong, Porfix a Hebel. Bližší informace o jednotlivých produktech Vám ochotně poskytneme na zákaznické lince 604 600 437, případně můžete svůj dotaz zaslat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Informace pro zákazníky

Navštivte nás:

Tišnovská 305 (v areálu statku)
Kuřim 664 34
Otevírací doba:
Po - Pá:  7:00 - 16:00
BRUS, spol.s r.o. - ekatalog.czStavebniny a stavební materiály - ekatalog.cz
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá