• 604 600 437 nebo 603 185 989
  • Po - Pá: 7:00 - 16:00  
  • Tišnovská 305, Kuřim
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Beton - stavební materiál se širokým použitím

Beton, po staletí užívaná stavební hmota, neztrácí na svém významu ani v dnešní době. Patří mezi jeden z nejpoužívanějších stavebních materiálů jak u rozsáhlých stavebních projektů, tak u menších staveb. Hojně využívaný je především při budování základů, podlah, výstavbě schodišť, ale také stropů, opěrných zdí, zídek, plotů, chodníků a mnohých dalších součástí budov a domů.

Beton představuje moderní řešení pro Váš stavební projekt. Ať už potřebujete na své stavbě beton za jakýmkoliv účelem, firma Brus zajistí dodávku kvalitního výrobku s vynikajícími vlastnostmi.

Po řadu let úspěšně spolupracujeme se zkušenými výrobci kvalitního betonu - DITON, Beton Brož a Presbeton.

 

Co přináší moderní typy betonů

Stejně jako u ostatních stavebních materiálů, také u betonu došlo s postupem času ke zkvalitnění jeho vlastností. Výrobci přináší na trh moderní betony, vyznačující se dlouhou životností, objemovou stálostí a pevností, vynikajícími zvukově a tepelně-izolačními vlastnostmi i vysokou odolností proti vlhkosti.

Zmíněné přednosti betonu ho předurčují jako optimální stavební materiál pro nejrůznější využití. S jeho použitím se můžeme setkat jak u základních stavebních prvků, tak také u neobvyklých architektonických součástí staveb. S pomocí betonu lze vytvořit unikátní interiéry či exteriéry.

 

Úsporný a spolehlivý stavební materiál

Beton jako takový patří k jedněm z cenově nejdostupnějších stavebních materiálů. Kromě nízké ceny samotného produktu dochází k úsporám nákladů také v důsledku rychlosti výstavby, kterou beton umožňuje. Je tak ideálním výrobkem pro ty, kteří ocení ekonomicky efektivní, komfortní a bezpečné řešení pro svůj dům.

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Informace pro zákazníky

Navštivte nás:

Tišnovská 305 (v areálu statku)
Kuřim 664 34
Otevírací doba:
Po - Pá:  7:00 - 16:00
BRUS, spol.s r.o. - ekatalog.czStavebniny a stavební materiály - ekatalog.cz
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá