• 604 600 437 nebo 603 185 989
  • Po - Pá: 7:00 - 16:00  
  • Tišnovská 305, Kuřim
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Široký sortiment stavebního materiálu pro kompletní realizaci Vaší stavby

V současnosti nabízíme tyto druhy stavebního materiálu:

Zboží si můžete přijet prohlédnout a zakoupit přímo v naší prodejně v Kuřimy. Objednávky přijímáme také telefonicky na čísle 604 600 437 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. V rámci Kuřimi můžeme zboží okamžitě doručit oproti platbě při převzetí.

Stavební firmy či velkoodběratelé mohou využít služeb velkoobchodu, v jejichž rámci lze dosáhnout na výhodnější ceny odebraného materiálu. 

V případě zájmu jsme schopni zajistit dopravu a složení materiálu v místě stavby.

Specialista v oblasti prodeje a dodávek stavebního materiálu, firma Brus Kuřim, nabízí široký sortiment výrobků stavebního průmyslu, vhodných jak pro drobné soukromé stavitele, tak pro stavební firmy realizující výstavbu obytných domů či komerčních objektů. Veškeré materiály lze použít pro novostavby i pro rekonstrukce existujících budov.

Od samotného začátku si pečlivě vybíráme spolehlivé, kvalitní dodavatele, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout jen to nejlepší zboží. S maximální pečlivostí se snažíme udržovat dostatečné skladové zásoby jednotlivých výrobků s cílem co nejkratších dodacích lhůt. Pokud se přeci jenom stane, že zboží není k dispozici skladem v požadovaném množství, okamžitě kontaktujeme dodavatele a skladovou zásobu doplníme.

 

Původní sortiment stavebního materiálu v průběhu let postupně rozšiřujeme tak, aby u nás mohl každý pohodlně nakoupit vše potřebné pro připravovanou stavbu.

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Informace pro zákazníky

Navštivte nás:

Tišnovská 305 (v areálu statku)
Kuřim 664 34
Otevírací doba:
Po - Pá:  7:00 - 16:00
BRUS, spol.s r.o. - ekatalog.czStavebniny a stavební materiály - ekatalog.cz
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá