• 604 600 437 nebo 603 185 989
  • Po - Pá: 7:00 - 16:00  
  • Tišnovská 305, Kuřim
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Střešní krytina KM BETA - betonová střešní krytina

 

KM Beta Briliant

kmb briliant cerna uvod

KM Beta Efekt

kmb briliant efekt2 uvod

KM Beta Elegant

kmb elegant hneda uvod

KM Beta standard

kmb briliant standart uvod

KM Bobrovka

kmb bobrovka uvod

KM Hodonka

kmb hodonka cihlova uvod

Betonové střešní krytiny KM BETA představují vysoce kvalitní stavební prvky s extrémně dlouhou životností (odhadovanou až na 100 let), díky nimž získáte moderní, vysoce odolnou a ekologicky šetrnou střechu na celý život. Komplexní řešení střešního systému v sobě slučuje vysokou funkčnost, estetický design a špičkové technické parametry zastřešení budov. Střešní tašky KM BETA jsou vhodné pro použití ve všech klimatických oblastech naší země, pro střechy se spádem od 12° až do 90°.

 

Technická dokonalost střešní tašky KM BETA

Nabízené tašky od výrobce KM BETA splňují ty nejnáročnější požadavky, kladené na špičkové střešní krytiny. Díky použití vysoce kvalitních vstupních surovin a moderní technologii postupného dozrávání betonu se časem zvyšuje pevnost materiálu. To přispívá k velmi dlouhé životnosti a také k potřebné únosnosti zejména v zátěžových sněhových oblastech.

Vysoká odolnost je další předností střešních tašek KM BETA. Samozřejmostí je odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům jako jsou prudké větry, vytrvalý déšť, těžký namrzlý sníh nebo silné UV záření. Střešní krytina značky KM BETA je však odolná také proti agresivním, korozivním, chemickým vlivům vnějšího prostředí a zároveň proti ohni. Řadí se mezi nevznětlivé, nehořlavé stavební materiály třídy A1. Nízký obsah pórů v materiálu přispívá k velmi malé nasákavosti, v důsledku čehož se střešní taška KM BETA pyšní vysokou mrazuvzdorností, dokonce překračující požadavky evropských norem.

Pokladači střešní krytiny jistě ocení rychlou a jednoduchou pokládku, která je umožněna prostřednictvím identického tvaru tašek a dokonale zapadajícími drážkami. Betonové střešní tašky si v průběhu času udržují stálost rozměrů a tvaru, takže lze zbylé kusy bez problému použít k případným opravám v budoucnosti. Majitelé budov se pak mohou spolehnout na celoplošnou jednotnost barvy, která vydrží po celou dobu životnosti střešních tašek.

 

Ekologicky šetrná a ekonomicky výhodná střešní taška KM BETA

Výrobce této střešní krytiny bere zvýšený ohled na životní prostředí. Počínaje šetrnou těžbou a používáním vstupních surovin, vyskytujících se v přírodě v téměř nevyčerpatelném množství, přes nízkou energetickou náročnost výroby, až po zajištění vysokého stupně izolace pomocí tašek KMB (v kombinaci s dalšími prvky střešních systémů), vedoucímu k nižší spotřebě energie na provoz budov.

Střešní tašky značky KM BETA nabízíme za velmi výhodné ceny. Při splnění podmínek navíc zajistíme dopravu zdarma až na Vaši stavbu.

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Informace pro zákazníky

Navštivte nás:

Tišnovská 305 (v areálu statku)
Kuřim 664 34
Otevírací doba:
Po - Pá:  7:00 - 16:00
BRUS, spol.s r.o. - ekatalog.czStavebniny a stavební materiály - ekatalog.cz
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá