• 604 600 437
  • Po - Pá: 7:00 - 17:00  
  • Tišnovská 305, Kuřim
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

titania

Velkoformátová keramická posuvná taška s vlnou je propracovaná v každém detailu. Unikátní systém drážek zajišťují vynikající ochranné vlastnosti proti povětrnostním vlivům.

Hospodárnost

Tvar tašky Titania vytváří harmonickou souhru světla a stínu. Spojuje se zde klasický vzhled tašky s vlnou s nejvyšší kvalitou a trvanlivostí. I přes velký formát působí taška velmi elegantně. Díky spotřebě od 9,2 ks/m2 se jedná o ekonomicky velmi hospodárnou krytinu.

Systém bočních drážek

Pro dosažení dokonalé vertikální těsnosti tašky byl vyvinut unikátní „Labyrint“ systém se speciálními bočními drážkami. Díky tomuto propracovanému systému vznikla dokonale odolná vodní bariéra, nepřekonatelná ani při velmi silném větru.

Hlavové drážky

Unikátní hlavové drážky poskytují možnost posuvu až o 43 mm. Díky posuvu tašek je snadné si rozvrhnout optimální laťování v závislosti na délce krokve, což oceníte jak při zastřešení novostaveb, tak především při rekonstrukcích. Ani při maximální rozteči není narušena vyjímečná těsnost krytiny.

Bezkontaktní výpal

Použití kvalitní suroviny spolu s moderní technologií bezkontaktního výpalu v horizontálních H-kazetách jsou pro tašku TITANIA zárukou nejvyšší kvality.

Pokládka již od sklonu 10°

Díky velmi propracovanému systému drážek, který zaručuje vysokou těsnost a odvod vody je možné použít tašku TITANIA již od sklonu 10° (s doplňkovou hydroizolační vrstvou).

Hladký povrch

Velmi kvalitní surovina a použití nejnovějších technologií vedou k dosažení extrémně hladkého až sametového povrchu tašky, který je odolný proti poškrábání a poškození.

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Barevné varianty CREATON Titania

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Kontaktujte nás

Prodáváme střešní krytinu a stavební materiál již od roku 1994 a patříme tak mezi nejzkušenější firmy v oboru u nás. Pomůžeme vám s jakýmkoli problémem ohledně střechy či hrubé stavby.

Máme vlastní autodopravu a tak vám dopravíme tašky, cihly či tvárnice kamkoli za výhodnou cenu a složíme, kam budete potřebovat.

Naše firma je autorizovaný prodejce výrobků značky Tondach, ale prodáváme stavební materiál i od jiných výrobců.

Proč nemáme nikde na webu ceny?

Protože se cena mění podle množství. Nechceme vás lákat na ceny pro tovární haly, když stavíte malý domek. Spojte se s námi a my vám zdarma uděláme cenovou nabídku.

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Prodáváme:

bramackmbetaporfixtondachytong

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Navštivte nás:

home
Tišnovská 305 (v areálu statku)
Kuřim 664 34
Otevírací doba:
Po - Pá:  7:00 - 17:00
So: po tel. domluvě
BRUS, spol.s r.o. - ekatalog.czStavebniny a stavební materiály - ekatalog.cz
 
mapa Brus2
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá