• 604 600 437
  • Po - Pá: 7:00 - 17:00  
  • Tišnovská 305, Kuřim
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

rapido

Spojuje tradici a techniku do dokonalé dvojité falcované tašky, která se díky svému mimořádně velkému formátu prezentuje obvzláště hospodárně.

Hospodárnost

Díky velkému formátu velikosti tašky 325×502 mm s krycí šířkou od cca 277 mm a krycí délkou cca 440 mm dosahuje taška RAPIDO při spotřebě od 8,1ks/m2 výborného poměru cena – výkon.

Systém bočních drážek

Pro dosažení dokonalé vertikální těsnosti tašky byl vyvinut unikátní „Labyrint“ systém se speciálními 5 bočními drážkami. Díky tomuto propracovanému systému vznikla dokonale odolní vodní bariéra, nepřekonatelná ani při velmi silném větru.

Hlavové drážky

Unikátní hlavové drážky poskytují možnost posuvu až 31 mm, což ovlivňuje spotřebu tašek, která se pohybuje mezi 8,1–8,9 ks/m2. Díky posuvu tašek je snadné si rozvrhnout optimální laťování v závislosti na délce krokve, což je výhodné především při rekonstrukcích. Ani při maximální rozteči není narušena vyjímečná těsnost krytiny.

Bezkontaktní výpal

Použití kvalitní suroviny spolu s moderní technologií bezkontaktního výpalu v horizontálních H-kazetách jsou pro tašku RAPIDO zárukou nejvyšší kvality.

Vzhled

Harmonický tvar RAPIDO vychází ze základů prvního průmyslového tradičního cihlářského výrobce z Ludowici. Vyvážené proporce zde zůstaly zachovány a byly převedeny do velkého formátu RAPIDO, nejekonomičtější dvojitě falcované tašky pro malé i velké střešní plochy.

Zpevňovací žebra

Podpůrná zpevňovací žebra poskytují tašce větší pevnost a odvádí případně vzniklou kondenzaci ze spodní strany tašky.

Zavěšení

Tři stabilní závěsné ozuby zajišťují bezpečné uchycení. Kromě trojnásobného zabezpečení oproti standardním požadavkům vzniká velká výhoda při uchycení řezaných tašek (např. v úžlabí a nároží).

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Barevné varianty CREATON Rapido

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Kontaktujte nás

Prodáváme střešní krytinu a stavební materiál již od roku 1994 a patříme tak mezi nejzkušenější firmy v oboru u nás. Pomůžeme vám s jakýmkoli problémem ohledně střechy či hrubé stavby.

Máme vlastní autodopravu a tak vám dopravíme tašky, cihly či tvárnice kamkoli za výhodnou cenu a složíme, kam budete potřebovat.

Naše firma je autorizovaný prodejce výrobků značky Tondach, ale prodáváme stavební materiál i od jiných výrobců.

Proč nemáme nikde na webu ceny?

Protože se cena mění podle množství. Nechceme vás lákat na ceny pro tovární haly, když stavíte malý domek. Spojte se s námi a my vám zdarma uděláme cenovou nabídku.

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Prodáváme:

bramackmbetaporfixtondachytong

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Navštivte nás:

home
Tišnovská 305 (v areálu statku)
Kuřim 664 34
Otevírací doba:
Po - Pá:  7:00 - 17:00
So: po tel. domluvě
BRUS, spol.s r.o. - ekatalog.czStavebniny a stavební materiály - ekatalog.cz
 
mapa Brus2
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá