• 604 600 437
  • Po - Pá: 7:00 - 17:00  
  • Tišnovská 305, Kuřim
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

optima

Díky možnosti velkého posuvu v hlavové části až 51 mm spolu s optimálním formátem se spotřebou od 11,9 ks tvoří CREATON TERRA OPTIMA ideální střešní krytinu pro novostavby i rekonstrukce.

Propracovaný systém bočních drážek tašky zajišťuje optimální odvod srážkové vody.

Vyjímečná kvalita

Taška Terra "Optima" nabízí vyšší než jen požadované vlastnosti na krytiny dle EN 1304. Výroba probíhá pod neustálou vlastní kontrolou kvality dle přísných podmínek. Optimální rozměr tašky se spotřebou od l1,9 ks/m2 vytváří ideální střešní krytinu pro různé typy a tvary střech.

Použití

Vzhledem k dostatečnému zabezpečení krytiny před povětrnostními podmínkami lze krytinu použít V širokém spektru sklonů střech (v případě vytvoření předepsaných doplňkoých opatření i v nižších sklonech).

Posuvná taška

Díky možnosti posuvu tašky až o 5,l mm je snadné si rozvrhnout optimální laťování, což oceníte obzvláště při rekonstrukcích objektů nebo členitějších střechách. Dva stabilní závěsné ozuby na spodní straně tašky pak poskytují bezpečné uchycení na střešní latě.

Vlastnosti

Prvotřídní suroviny spolu s moderními vypalovacími procesy tvoří základ pro viditelně hladký povrch tašky. Krytina nabízí nejvyšší ochranu vůči extrémním klimatickým podmínkám a má l00% odolnost proti UV záření.

Konstrukce tašky

Díky bezpečnému odvodu vody z plochy tašky a hlubokým bočním drážkám zajišťuje krytina dostatečnou ochranu proti nepřízním počasí ve všech ročních obdobích.

Vzhled

Harmonický vzhled reformní tašky Terra "Optima" je výsledkem pečlivého a promyšleného vývoje krytiny. Jsou zachovány všechny technicky propracované detaily a klasické prvky reformní tašky s jedním žlábkem, které vytváří moderní vzhled střechy.

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Barevné varianty CREATON Optima

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Kontaktujte nás

Prodáváme střešní krytinu a stavební materiál již od roku 1994 a patříme tak mezi nejzkušenější firmy v oboru u nás. Pomůžeme vám s jakýmkoli problémem ohledně střechy či hrubé stavby.

Máme vlastní autodopravu a tak vám dopravíme tašky, cihly či tvárnice kamkoli za výhodnou cenu a složíme, kam budete potřebovat.

Naše firma je autorizovaný prodejce výrobků značky Tondach, ale prodáváme stavební materiál i od jiných výrobců.

Proč nemáme nikde na webu ceny?

Protože se cena mění podle množství. Nechceme vás lákat na ceny pro tovární haly, když stavíte malý domek. Spojte se s námi a my vám zdarma uděláme cenovou nabídku.

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Prodáváme:

bramackmbetaporfixtondachytong

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Navštivte nás:

home
Tišnovská 305 (v areálu statku)
Kuřim 664 34
Otevírací doba:
Po - Pá:  7:00 - 17:00
So: po tel. domluvě
BRUS, spol.s r.o. - ekatalog.czStavebniny a stavební materiály - ekatalog.cz
 
mapa Brus2
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá