• 604 600 437 nebo 603 185 989
  • Po - Pá: 7:00 - 16:00  
  • Tišnovská 305, Kuřim
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
zaruka50let

Střešní taška Creaton - vysoká kvalita za rozumnou cenu

 

Magnum

creaton magnum

Domino

creaton domino cerna uvod

Optima

creaton optima vinovocervena uvod

Rapido

rapido uvod

Futura

creaton futura hneda uvod

Střešní krytiny Creaton možná nejsou tolik známé jako výrobky značky Tondach či Bramac, svojí kvalitou se jim však jistě vyrovnají. Patří mezi dlouhodobě osvědčené střešní tašky, chránící a zdobící střechy po celé České republice. S jejich pomocí se nám podařilo dále rozšířit sortiment střešní krytiny, takže si naši zákazníci mohou vybrat přesně podle svých představ a přání. Tašky Creaton přináší cenově dostupné řešení pro Váš dům.

 

Optimální řešení pro Vaši střechu

Kvalitní pálené střešní tašky Creaton představují produkty z prvotřídních surovin, vyráběné s pomocí nejmodernější technologie a patentovaných výrobních procesů. Propracovaný systém drážek, spodní podpůrná zpevňovací žebra a aplikované povrchové úpravy, to vše umožňuje střešním krytinám Creaton dosáhnout optimálních vlastností, důležitých pro ochranu Vašeho domu.

Tašky značky Creaton se hodí pro nejrůznější typy střech, včetně střech s nízkým sklonem. Dokonalá přilnavost tašek vytváří prvotřídní bariéru proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Zpevňovací žebra zvyšují pevnost a přispívají k odvodu vlhkosti, srážející se na spodní straně tašek.

 

Elegantní vzhled střešní krytiny Creaton

Díky čistým liniím a výraznému barevnému odstínu dodají střešní tašky Creaton jedinečný, elegantní a zároveň moderní vzhled Vašemu domu. Jednotlivé modely nabízí vysoce kvalitní povrchové úpravy glazurou nebo systémem engoby, přispívající k dosažení stálosti barvy po celou dobu životnosti krytiny a také k perfektní odolnosti tašek vůči UV záření a vlivům počasí.

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Výroba Creaton

Unikátní technologie a výrobní procesy

K vytvoření „ideální střešní krytiny“ nejmodernější technologií výroby KERALIS®, 4-násobným překrytím tašek výrazným falcováním využívá CREATON při výrobě keramických tašek, podlahy a obkladů pouze 4 základní přírodní živly: vodu, oheň, zemi a vzduch. Kvalitní surovina je zárukou kvalitního produktu.

VÝPAL

Při výrobě krytin Creaton se používají kvalitní vstupní suroviny spolu s nejmodernější technologií bezkontaktního výpalu v samostatných horizontálních H-kazetách.

DRÁŽKY

Propracovaný systém bočních a hlavových drážek zajišťují odolnou bariéru nepřekonatelnou ani při větrem hnaném dešti.

ŽEBRA

Spodní podpůrná zpevňovací žebra poskytují tašce větší pevnost a zároveň rychle odvádí kondenzaci vzniklou na spodní straně krytiny.

KERALIS

Patentovaný systém výroby, nejmodernější technologie výroby, taška probarvená do hmoty, vypalování při teplotě nad 1100°C.

Pálené střešní tašky patří již po tisíciletí mezi osvědčené střešní krytiny. Počátky výroby krytiny Creaton sahají až do roku 1884. V nabídce společnosti je také keramická podlaha kladená na sucho nebo fasádní keramické obklady.


Výhody Creaton

Drážky

Umožňují rozvržení optimálního laťování v závislosti na délce krokve.

Sortiment

Více než 50 modelů ve více než 260 barevných variací, povrchové úpravy engoby či glazury.

Sklon

Díky propracovanému systému drážek je možná pokládka některých modelů tašek již od sklonu 12° (s doplňkovou hydroizolační vrstvou).

Povrch

Díky vysoce kvalitním povrchovým úpravám engoby a glazury se tašky vyznačují vysokou odolností proti UV záření a povětrnostním vlivům. Stálobarevné po celou dobu životnosti krytiny.

Hospodárnost

Výhodný poměr cena – výkon.

Vzhled

Čisté linie vytváří po pokládce velmi elegantní, moderní a jedinečný vzhled.

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Informace pro zákazníky

Navštivte nás:

Tišnovská 305 (v areálu statku)
Kuřim 664 34
Otevírací doba:
Po - Pá:  7:00 - 16:00
BRUS, spol.s r.o. - ekatalog.czStavebniny a stavební materiály - ekatalog.cz
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá