• 604 600 437 nebo 603 185 989
  • Po - Pá: 7:00 - 16:00  
  • Tišnovská 305, Kuřim
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
zaruka30let

Střešní taška Bramac - střecha na celý život

 

Alpská taška Classic

bramac alpska

Alpská taška Classic standard

bramac alpska standard

Bramac Max

bramac max

Bramac MAX 7°

bramac max 7

Montero

bramac montero

Moravská taška plus

bramac moravska

Natura

bramac natura

Reviva

bramac reviva

Římská taška

bramac rimska

Tegalit

bramac tegalit

Vysoce odolné, extrémně pevné a trvanlivé střešní tašky Bramac představují špičku na trhu střešní krytiny. Mnohaleté zkušenosti a expertíza výrobce vedly k vyvinutí jedinečné řady tašek z vysoce kvalitních surovin s rozmanitými povrchovými úpravami, které splňují i ty nejnáročnější požadavky na ochranu domů.

 

Kvalitní betonové střešní tašky Bramac se zárukou

Jednotlivé nabízené produkty v sobě spojují vysoce kvalitní suroviny, které dávají střešním taškám potřebné vlastnosti. Výsledkem vyvážené kombinace portlandského cementu, písku, vody a pigmentů oxidu železa jsou střešní tašky odolné proti extrémním teplotním výkyvům, vlhkosti a tlaku. Díky důvěře, kterou k výrobkům chováme, jsme schopni poskytnout záruku 30 let na veškerý sortiment značky Bramac.

Střešní tašky Bramac v naší nabídce jsou odlišeny tvarem profilů, barevností a také povrchovou úpravou. Zákazníci mají na výběr přírodní povrchy, standardní dvojitou povrchovou úpravu či povrch se speciální ochrannou vrstvou Protector, zajišťující zvýšenou ochranu proti povětrnostním podmínkám, usazování nečistot či tvorbě mechů. Většina nabízených střešních tašek této značky má perfektně hladký povrch. K dostání je však také taška Montero s hrubou strukturou, tvořenou zapuštěným granulátem.

 

Moderní a ekologické tašky Bramac

V rámci modernizace výroby střešních tašek se společnost Bramac nezaměřuje pouze na nové, moderní technologie, ale důraz klade také na ekologickou stránku. Betonové střešní krytiny Bramac se mohou pyšnit nízkou spotřebou energie při jejich výrobě. Zároveň jsou plně recyklovatelné, což jistě potěší každého uživatele, který se zajímá o vliv stavby na životní prostředí.

 

Společnost Brus, jako specialista v oboru prodeje a dodávek střešních krytin a dalšího stavebního materiálu, má se střešními taškami Bramac dlouhodobě vynikající zkušenosti. Ať už si u nás objednáte právě tyto tašky nebo některé z dalších nabízených krytin, například od výrobců značek Tondach či Creaton, věříme, že s dodaným stavebním materiálem budete plně spokojeni.

Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá

Informace pro zákazníky

Navštivte nás:

Tišnovská 305 (v areálu statku)
Kuřim 664 34
Otevírací doba:
Po - Pá:  7:00 - 16:00
BRUS, spol.s r.o. - ekatalog.czStavebniny a stavební materiály - ekatalog.cz
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá