bramac max 7Taška Bramac MAX 7° je nové systémové řešení střechy od sklonu 7° se všemi přednostmi skládané krytiny, což je zejména jednoduchá montáž, funkční řešení prostupů a odvětrání, snadná dodatečná konstrukční řešení a velmi příznivé akustické vlastnosti. Velkou předností je i nižší koncová cena (materiál + práce) oproti řešením např. drážkovanou plechovou krytinou. Pokládat tašky Bramac 7° mohou provádět pouze proškolené a certifikované firmy.

Od roku 2010 došlo ke změně délky tašky pultu z 480 mm na 420 mm. Pozor na změnu laťování! Více informací naleznete v technických podkladech tohoto produktu.

Spotřeba na 1 m²: cca 8 ks


Jméno:*
E-mail:*
Zpráva:*
Nejsem robot:

Kontaktujte nás

Prodáváme střešní krytinu a stavební materiál již od roku 1994 a patříme tak mezi nejzkušenější firmy v oboru u nás. Pomůžeme vám s jakýmkoli problémem ohledně střechy či hrubé stavby.

Máme vlastní autodopravu a tak vám dopravíme tašky, cihly či tvárnice kamkoli za výhodnou cenu a složíme, kam budete potřebovat.

Naše firma je autorizovaný prodejce výrobků značky Tondach, ale prodáváme stavební materiál i od jiných výrobců.

Proč nemáme nikde na webu ceny?

Protože se cena mění podle množství. Nechceme vás lákat na ceny pro tovární haly, když stavíte malý domek. Spojte se s námi a my vám zdarma uděláme cenovou nabídku.

Prodáváme:

bramackmbetaporfixtondachytong

Navštivte nás:

home
Tišnovská 305 (v areálu statku)
Kuřim 664 34
Otevírací doba:
Po - Pá:  7:00 - 17:00
So: po tel. domluvě
BRUS, spol.s r.o. - ekatalog.czStavebniny a stavební materiály - ekatalog.cz
 
mapa Brus2